SEO Plzeň – Kompletní služby

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače umožňuje webovým stránkám prosadit se v internetových vyhledávačích jako Google nebo Seznam na vyšších pozicích. V tomto směru patří k nejefektivnějším formám propagace vůbec.


Zvyšte výkonnost vašeho webu na internetu

  • Profitio, s.r.o.
    Klatovská 7A
    301 00 Plzeň
    IČ: 04927702
    DIČ: CZ04927702

Jak při optimalizaci pro vyhledávače postupujeme?

Začátek každé optimalizace pro vyhledávače u nás předchází několik základních kroků. Prvním je důkladná analýza webu klienta a jeho konkurentů. Tak zjistíme, které techniky v jakém rozsahu bude třeba využít a na které stránky či slova. Důležité je také s klientem probrat cíle, kterých budeme chtít dosáhnout. Poté již nebrání sestavení kompletní strategie.

Velký důraz klademe také na analýzu klíčových slov. Její důkladné zpracování nám pomůže určit, které klíčové slovo bude k prosazení se ve vyhledávačích ideální a pro klienta nejvíce efektivní. Stejně tak dle ní sestavíme novou strukturu stránek a podstránek na webu. A to tak, aby určené klíčové slovo co nejrychleji prosadilo.

Chcete aby váš web byl vidět?

Cílem optimalizace stránek pro vyhledávače je zvýšení kvalitní návštěvnosti a tím pádem také konverzního poměru. Zaujali-li vás naše služby, neváhejte se nám ozvat.

Rádi vás také přivítáme v naší kanceláři v centru Plzně:

Profitio, s.r.o.
Klatovská 7A
301 00 Plzeň

Jednatel a SEO konzultant

Michal Braun
jednatel

Tel.: +420 608 976 653
E-mail: braun@profitio.cz

Copywriter

Václav Moule
copywriter
Tel.: +420 603 989 272
E-mail: moule@profitio.cz