Co přinese optimalizace pro vyhledávače mému webu?

  • Dosáhnete pozic na prvních stránkách ve vyhledávačích Google a Seznam
  • Zvýšíte rapidně návštěvnost vašeho webu
  • Získáte řady nových potencionálních zákazníků

Optimalizace pro vyhledávače je proces, který se vám mnohonásobně vyplatí. Přesvědčte se s námi!


Jak funguje optimalizace pro vyhledávače (SEO)?

SEO můžeme definovat jako soustavu činností v rámci online marketingu, která má vést k získávání relevantní návštěvnosti z vyhledávačů. Je však důležité být stále na pozoru. Jedná se totiž o velmi rychle se měnící trh. Děje se tak především proto, že systémy a algoritmy na platformě Google jsou stále složitější a „chytřejší“. Je proto důležité držet v této zajímavé oblasti vždy krok s novými trendy a učit se moderní postupy.

Jak postupujeme při optimalizaci pro vyhledávače?

Začátek každého projektu u nás předcházejí podrobné analýzy konkurence a klíčových slov. Z toho zjistíme, jaké praktiky využít a jak postupovat. SEO také bereme jako příležitost k rozšíření samotného webu. Základem tedy je tvorba kvalitního obsahu se zaměřením na správná a relevantní klíčová slova. Dále opravujeme všechny nefunkční on-page faktory.

Klíčové je, aby při optimalizaci webových stránek probíhalo vše přirozenou formou. Co to znamená v praxi? Budování autority webu v rámci oboru, vytváření kvalitního obsahu, využívání tzv. Long Tail klíčových slov a získávání výhodných zpětných odkazů z webů se související tématikou. V procesu je tedy velký prostor pro zajímavé nápady i kreativní myšlení.


Michal Braun (SEO konzultat)Michal Braun, jednatel