Tvorba webových stránek

  • Snažší cesta k vyšším pozicím ve vyhledávačích, díky optimalizaci každého webu!
  • Realizaci webové stránky předchází uživatelské testování,
    které nastartuje prodejnost
  • Design řešíme dopodrobna. Připravíme vám ohromující podívanou!

Nechte si svůj web vytvořit u nás! Jsme si jisti, že budete spokojeni.


Jak web vytváříme?

Základním kamenem tvorby každého webu je uživatelské testování s reálnými respondenty. S nimi zanalyzujeme stránky vašich největších konkurentů. Zjistíme tak, které prvky na webech fungují, a naopak. Celý proces je nahráván. K těmto záznamům se poté vracíme, abychom na webu doladili i ty nejmenší detaily. Samozřejmě je budete mít k dispozici i vy, naši klienti.

Součástí přípravy je také podrobná analýza klíčových slov. Ta je důležitá k navrhnutí struktury webu, optimalizaci pro vyhledávače a také otextování neboli copywritingu.

Design, který navrhneme – a klient jej schválí – vytváříme na naší zkušební doméně a na výstupu projde znovu uživatelským testováním. Abychom zajistili 100% funkčnost, uživatelskou přívětivost a v neposlední řadě také maximální prodejní schopnost webu. V případě zájmu vám s radostí doporučíme výhodný a hlavně kvalitní webhosting.

Které redakční systému využíváme?

Nejčastěji pracujeme se systémy WordPress a Prestashop. Pro klienty je často důležité, aby mohli web sami spravovat (tzn. vkládat obsah, přidávat zboží…). Tyto platformy zaručují naprostou uživatelskou přívětivost. Spravovat web může lehce spravovat i člověk naprosto neznalý IT!


Webdesign Plzeň